Urlop wakacyjny 2015 – udaj się do Krakowa

Powoli zbliża się półmetek wakacji, więc jeśli jeszcze nie zorganizowaliście sobie urlopu, to wykorzystajcie go jak najszybciej póki dopisuje ładna pogoda w Polsce. Z pewnością idealnym miejscem na spędzenie upragnionego wypoczynku będzie Kraków. Miasto to żyje 24h na dobę, więc w dzień jak i w nocy będziecie mogli zorganizować sobie bardzo ciekawie czas ze swoimi bliskimi.

Nocleg w Krakowie znajdziecie bez problemu nawet w szczycie sezonu ze względu na bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę noclegową. Można wynająć pokój w hotelu, hostelu, albo spędzić noc w apartamencie. To na co się zdecydujecie zależy już tylko od zasobności waszego portfela. Warto przede wszystkim sprawdzić daną firmę noclegową w internecie pod względem opinii wystawianych przez byłych gości. Na tej podstawie możecie sobie zaoszczędzić niepotrzebnych rozczarowań z danej usługi.

Jeśli nie wiecie jakie są atrakcje Krakowa, to w dużej części hoteli rozdawane są darmowe mapy z zaznaczonymi ciekawymi miejscami którymi może pochwalić się miasto. Mowa tu jest o krkmap, czyli unikalnej mapie Krakowa. Wygląda ona mniej więcej tak: https://instagram.com/p/49uFOTN2WE/

Jeśli przebywając w Krakowie temperatury będą sięgać 30 stopni Celsjusza, to warto poświęcić jakiś dzień na wypoczynek nad Wisłą. Znajduje się tam plaża, więc każdy może przebrać się w strój kąpielowy, aby zażyć kąpieli słonecznych.

About the author /


Related Articles