Tani wynajem samochodów Kraków

Tanie auta do wynajęcia w Krakowie

Kraków jest pięknym miastem, które przyciąga wielu turystów. Także w celach służbowych przyjeżdża mnóstwo osób, które bardzo często korzystają z wynajętego samochodu. Poruszanie się po mieście i okolicach autem jest znacznie wygodniejsze i tańsze niż korzystanie z komunikacji miejskiej czy taksówek.

Tani wynajem samochodów Kraków
Wynajęcie auta w wypożyczalni odbywa się na jasnych warunkach. Nie trzeba się martwić, że w umowie znajdą się jakieś haczyki czy dodatkowe opłaty. Dostępne są auta osobowe i dostawcze. Flota pojazdów obejmuje samochody nowe, jednoroczne i niektóre dwuletnie. Wszystkie auta są sprawne technicznie i posiadają bogate wyposażenie. Można wypożyczyć samochód z różnych segmentów. Może to być zwykłe auto lub luksusowy sportowy model, który najczęściej spotyka się jedynie w filmach.

Tani wynajem samochodów Kraków to także brak limitu kilometrów, dlatego można jeździć i zwiedzać okolice bez stresu. Nie jest pobierana również kaucja. Samochód można wynająć na krótki okres i z tej opcji korzystają najczęściej turyści i osoby przebywające służbowo w mieście. Jest także oferta wynajmu średnio- i długoterminowego, który dedykowany jest firmom. Samochód można wynająć nawet na okres 5 lat, co jest znacznie bardziej opłacalne niż leasing.

About the author /


Related Articles