Salewa – produkty dla turysty

Salewa – produkty dla turysty

Salewa to może niezbyt znany producent na Polskim rynku turystycznym jednak dziś postaram się przybliżyć tą markę.

Produkty Salewy są kierowane przede wszystkim dla osób które cenią sobie wysoką jakość wykonania i dla których funkcjonalność nie jest obojętna.

Przy produkcji obuwia Salewa wykorzystuje się najnowsze technologie takie jak: membrany Gore0tex, Vibram które zapewniają bardzo dobre właściwości i sprężystość obuwia. Buty trekkingowe jakie oferuje Salewa zarówno te wysokie jak i niskie wyróżniają się jakością wykonania oraz wykorzystują najnowsze technologie.

Natomiast jeżeli chodzi o plecaki to są one tak konstruowane aby zapewniały jak największą funkcjonalność oraz praktyczność podczas wypraw turystycznych.

W przypadku kurtek oferowanych przez Salewę wyposaża się je w nowoczesne membrany chroniące użytkownika przed wychłodzeniem oraz skupia się na zapewnieniu użytkownikowi jak największego komfortu termicznego. Kurtki Salewy wyposażane są w nowoczesne membrany takie jak: Gore-Tex, powłokę WindStopper oraz Softshell.

Kurtki trekkingowe które skierowane są do użytkowników którzy chcą nacodzień chcą czuć się komfortowo. Dobrym produktem są także polary, kurtki polarowe, bluzy polarowe.

Salewa także produkuje także bluzy, koszulki i akcesoria turystyczne – termosy i śpiwory.

Dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom i renomie na rynku zagranicznym firma Salewa jest jednym z najlepszych producentów oferujących bardzo wysokie jakościowo buty, odzież i inne. Przyszłość w Polsce tego producent wygląda pozytywnie gdyż zdobywa on coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

About the author /


Related Articles