Pomoc drogowa Olkusz

Usługi pomocy drogowej

Każdego dnia na polskie drogi wyjeżdża tysiące samochodów i innych pojazdów. Ludzie jadą do pracy, do szkoły, na uczelnie, na wakacje, na urlop. Z roku na rok na drogach jest coraz większy ruch. Z tego powodu dochodzi do bardzo dużej ilości zdarzeń drogowych takich jak awaria, stłuczka czy wypadek.
Szczęśliwie, kiedy dochodzi do takiej sytuacji, każdy kierowca może liczyć na wyspecjalizowaną pomoc. Firmy takie jak pomoc drogowa Olkusz, udzielają pełnego wsparcia podczas każdego zdarzenia drogowego. W zakresie usług znajduje się przede wszystkim pomoc na miejscu, zabezpieczenie miejsca wypadku, naprawa, holowanie, transport samochodu do wskazanego warsztatu lub innego wyznaczonego miejsca. Firmy zajmujące się pomocą drogową często dysponują własnymi warsztatami, w których mogą dokonać naprawy.
Kierowcy i pasażerowie uszkodzonych samochodów, mogą zostać dowiezieni do celu podróży lub do miejsca zamieszkania. W wielu przypadkach kierowca może oczekiwać podstawienia auta zastępczego. Usługa taka również świadczona jest ramach pomocy udzielanej podczas zdarzeń drogowych.
Firmy udzielają pomocy niezależnie od tego, czy właściciele samochodów wykupili odpowiednią ochronę. Zawarte wcześniej ubezpieczenie ma jedynie wpływ na formę rozliczenia.

About the author /


Related Articles