Loty do Madrytu

Wakacje nad polskim morzem – gdzie w sezonie ciężko znaleźć choćby skrawek plaży niezawłaszczony przez odgradzających się parawanami wczasowiczów, a zewsząd dobiegają nachalne oferty sprzedaży gotowanej kukurydzy – dawno się już przejadły. Rodacy coraz częściej wybierają odległe europejskie zakątki, by spędzić swoje wymarzone wakacje. Gdzie jednak się kierować, gdy w Chorwacji, Włoszech, czy na Malcie coraz częściej spotykamy tłumy w skarpetkach i sandałach?
Warto przyjrzeć się w tej sytuacji ofertom tanich lotów, które co jakiś czas pojawiają się w Internecie. Na przykład loty do Madrytu, Rzymu czy Paryża znaleźć możemy już od 100-200 zł! Ważne by trafić na odpowiednią okazję, bowiem takie oferty rzucane są co jakiś czas, na przykład gdy zostaje kilka biletów do sprzedania. Trzeba być zatem przygotowanym na wylot lada dzień – co może być trudne dla kogoś, kto lubi mieć zaplanowane wakacje od A do Z. Ograniczenie czasowe, narzucane przez okres urlopu, często nie pozwala na wybór, jeśli chcemy skorzystać z tanich linii lotniczych. Sprawdzić się one mogą, jeśli nie planujemy z góry miejsce przeznaczenia.
Tak czy owak Hiszpania jest popularnym miejscem wakacji czy to nad morzem (lub oceanem), czy też wewnątrz kontynentu. Stolica oferuje na przykład wiele atrakcji, a loty do Madrytu niekoniecznie muszą kosztować nas fortunę, nawet poza ofertą tanich linii lotniczych.

About the author /


Related Articles