DWÓR OLIWSKI – GDAŃSK

W zabytkowej dzielnicy Gdańska ? Oliwie położony jest pięciogwiazdkowy hotel DWÓR OLIWSKI oddalony od lotniska im. Lecha Wałęsy o 15 kilometrów i 7 kilometrów od sopockiego mola. Bardzo dogodne położenie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, usługi, jakie hotel oferuje (stylowe SPA z basenem, suchą sauną, solarium, łaźnią parową, jacuzzi, studio cardio, i słoneczną plażą, gabinety masażu i kosmetyczny, możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nornic walking, aquaaerobik) sprawia, że hotel jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla klientów turystycznych jak i biznesowych.
We DWORZE OLIWSKIM jest 70 pokoi, 2 bardzo luksusowe apartamenty i 11 przestronnych i eleganckich pokoi junior suite. Pokoje zostały tak zaprojektowane, aby każdy gość czuł się swobodnie i komfortowo.
Jest oczywiście bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach hotelu, a kto nie ma ze sobą laptopa a musi skorzystać z internetowych usług może także bezpłatnie korzystać z hotelowych komputerów.
Kuchnia hotelowa nie ogranicza się tylko do tradycyjnej polskiej kuchni, ale także jest bogata oferta dań kuchni międzynarodowej.
Są także 2 sale konferencyjne; jedna na 100 a druga na 140 miejsc.

About the author /


Related Articles